xME
NU
jadwisia sheep

Industrialne wesele w Bończyku

Jak industrialne wesele to wiadomo w szybie. A szybów u nas na południu, w górniczej krainie mamy dostatek. Nasze pary szczególnie upodobały sobie wesela w Bończyku. Osobiście uwielbiamy i niezmiennie stawiamy na szczycie listy rekomendowanych miejsc na wesele. Marta i Szymon zaufali teamowi z Bończyka i nie zawiedli się. Nam też szybko zaufali, bo mimo iż początkowo potrzebowali czasu do namysłu to błyskawicznie wrócili do nas z decyzją – Dziwaki chcemy Was. I tak oto w pewien późno jesienny dzień znaleźliśmy się w salonie Magdy Pietrzak – Matleena fotografować przygotowania Marty. Magda jest absolutną mistrzynią makijaży, a Marta miała wybitnie dobry nastrój w trakcie tego makijażu… dzień ślubu potrafi dobrze nastroić każdą kobietę. W tak dobrym nastroju wraz ze świadkową Marty przenieśliśmy się do domu, bo suknia sama się nie ubierze. A Szymon kiedy przyjedzie to musi mieć się kim zachwycać. Marta wyglądała absolutnie olśniewająco. Nic dziwnego że Szymon nie mógł oderwać od niej oczu.

Ślub w kościele w Sztygarce i industrialne wesele

Zanim kościół to jeszcze szybka powtórka pierwszego tańca na podziemnym parkingu i błogosławieństwo. A kościół św. Wawrzyńca w Chorzowie miał wyjątkowy klimat tego dnia, mimo że niebo było zasnute chmurami. Maleńki drewniany kościół wypełnił się energią, ciepłem i miłością. To wszystko zasługa Marty i Szymona oraz ich gości. Wiecie jak patrzą na siebie zakochani bez pamięci w sobie ludzie, jak nie pamiętacie to zaraz zobaczycie. Aż nam się z Dziwakiem przypomniało, że sami na siebie dalej tak samo patrzymy, tak samo świata poza sobą nie widzimy.
Potem był deszcz kasy i ryżu i dobrych słów i jazda na to industrialne wesele.

Industrialne wesele w Bończyku

W Bończyku wszyscy już zwarci i gotowi czekali z obłędnym czarnobiałym dekorem i pysznościami na stołach. W Bończyku jak zawsze wszystko z  klasą i z najwyższej półki. Przybywający goście już gromadzili się już w środku, żeby nie tracić gorącej atmosfery. Gorące były życzenia, powitanie i pierwszy taniec. Już wiemy co tak Marta z Szymonem szlifowali  na podziemnym parkingu przed ślubem. Warto było, oj warto. Nie dość że znakomite wykonanie zachwyciło gości to i nam udało się zgarnąć za te zdjęcia wyróżnienie w prestiżowym międzynarodowym konkursie dla fotografów ślubnych.

Marta i Szymon postawili również na coś czego nie spotykamy często na ślubach. Osobiście przedstawili wszystkich swoich gości. Dzięki temu każdy wiedział kto jest kim i jaka historia łączy każdego z gości z Parą Młodą. Ogromnie miła chwila dzięki której goście szybko przełamują pierwsze lody, choć mamy wrażenie, że tu lodów nie było żadnych bo wszyscy dogadywali się ze sobą znakomicie jeszcze przed pierwszym toastem.

Czarny kolor na wesele

W pierwszym momencie taki pomysł zapala lampkę ostrzegawczą, ale jak to czarny… Zobaczcie jaka elegancka jest czerń – w bukiecie Marty, w wystroju sali i stołów, jaki super jest czarno biały tort. Nawet do podłogi w Bończyku ta czerń pasuje wręcz perfekcyjnie. Na gościach czerń robi ogromne wrażenie i możecie nam wierzyć bardzo pozytywne. Zresztą zobaczcie jak tu wszyscy się znakomicie bawią. To najlepszy dowód na to, że klimat i każdy element jaki Marta i Szymon wybrali na swoje industrialne wesele sprawił gościom przyjemność.

Wesele w górniczym szybie to dla wielu po prostu nowość, że w takim miejscu może być tak… pięknie, elegancko i gustownie. Oczywiście industrialne wesele nie jest marzeniem każdej pary, ale każdy kto szuka takiego klimatu, Bończyka pokocha od pierwszego wejrzenia tak jak Marta i Szymon. Nie mogliśmy też sobie odpuścić kilku zdjęć nocą, przy pięknie oświetlonych budynkach, więc porwaliśmy ich na chwilkę i oddaliśmy zanim goście się zorientowali, że zniknęła im Para Młoda.

makijaz slubny katowicemakijaz slubny katowicemakijaz slubny katowicemakijaz slubny katowicemakijaz slubny katowicezdjecia slubne slaskzdjecia slubne slaskzdjecia slubne slaskzdjecia slubne slaskfotograf na wesele slaskiefotograf na wesele slaskiefotograf na wesele slaskiefotograf na wesele slaskiefotograf na wesele slaskiefotografia slubna chorzowfotografia slubna chorzowfotografia slubna chorzowfotografia slubna chorzowfotografia slubna chorzowzdjecia slubne chorzowzdjecia slubne chorzowzdjecia slubne chorzowzdjecia slubne chorzowzdjecia slubne chorzowfotografia slubna chorzowfotografia slubna chorzowslub w kosciele sw wawrzyncaslub w kosciele sw wawrzyncaslub w kosciele sw wawrzyncaslub w kosciele sw wawrzyncaslub w kosciele sw wawrzyncaslub przy sztygarceslub przy sztygarceslub przy sztygarce  slub przy sztygarceslub w drewnianym koscieleslub w drewnianym koscieleslub w drewnianym koscieleslub w drewnianym koscieleslub w drewnianym koscielegdzie slub w chorzowiegdzie slub w chorzowiegdzie slub w chorzowiegdzie slub w chorzowiegdzie slub w chorzowiedrewniany kosciol na slaskudrewniany kosciol na slaskudrewniany kosciol na slaskudrewniany kosciol na slaskudrewniany kosciol na slaskujaka godzina na slub w listopadziejaka godzina na slub w listopadziejaka godzina na slub w listopadziejaka godzina na slub w listopadziejaka godzina na slub w listopadziewesele w stylu industrialnymindustrialne weselewesele w stylu industrialnymwesele w stylu industrialnymindustrialne weseleindustrialne weseleindustrialna sala weselnaindustrialna sala weselnaindustrialna sala weselnaindustrialna sala weselnamiejsca na wesele z klimatemmiejsca na wesele z klimatemmiejsca na wesele z klimatemmiejsca na wesele z klimatemmiejsca na wesele z klimatemgdzie wesele w myslowicachgdzie wesele w myslowicachgdzie wesele w myslowicachgdzie wesele w myslowicachgdzie wesele w myslowicachgdzie wesele na slaskugdzie wesele na slaskugdzie wesele na slaskugdzie wesele na slaskugdzie wesele na slaskusala weselna z klimatem slasksala weselna z klimatem slasksala weselna z klimatem slasksala weselna z klimatem slasksala weselna z klimatem slaskszyb bonczyk opinieszyb bonczyk opinieszyb bonczyk opinieszyb bonczyk opinieszyb bonczyk opinieco na podziekowania dla rodzicowco na podziekowania dla rodzicowco na podziekowania dla rodzicowco na podziekowania dla rodzicowco na podziekowania dla rodzicowwesele myslowicewesele myslowicewesele myslowicewesele myslowicewesele myslowicefotograf na wesele slaskfotograf na wesele slaskfotograf na wesele slaskfotograf na wesele slaskfotograf na wesele slaskzdjecia z wesela slaskzdjecia z wesela slaskzdjecia z wesela slaskzdjecia z wesela slaskzdjecia z wesela slask

0 ilość komentarzy
Dodaj komentarz

Nie dodałeś/łaś wcześniej komentarza Wypełnij pola *

  Fotodziwaki.pl
  fotodziwaki facebookfotodziwaki facebook
  fotodziwaki instagramfotodziwaki instagram
  fotodziwaki pinterestfotodziwaki pinterest
  fotodziwaki twitterfotodziwaki twitter

  Korzystamy z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
  O polityce prywatności i ciasteczkach przeczytasz - TUTAJ