xME
NU
jadwisia sheep

Fotografia ślubna Wieluń

Ślub w stylu glamour

Magda i Krystian postawili na elegancję i klasykę, którą doprawili szczyptą splendoru. Prawdziwy ślub w stylu glamour. Nie zabrakło pięknych rzeczy i złotych dodatków, to one właśnie nadają właściwego charakteru wydarzeniu i budują jego klimat. Ślub glamour to duże wyzwanie bo łatwo jest popaść w przesadę a tu najważniejsza jest elegancja, dobry smak i wyczucie. Magda i Krystian mają znakomity gust i doskonale zaplanowali cały dzień.

Ślub w stylu gwiazd

Jeśli wyobrażamy sobie ślub jak z najlepszych magazynów Hollywood, to suknia panny młodej zachwyca subtelnością i klasą, biżuteria jest wyrazista i podkreśla jej blask. Do tego piękny bukiet, wygodne buty i ulubiony zapach.
Pan Młody również szykowny, idealnie dopasowany smoking, szykowne szelki i spojrzenie niczym Sean Connery w filmach o Jamesie Bondzie.
Widzicie to oczami wyobraźni? To teraz zobaczcie jak wyglądali.

Fotografia ślubna Wieluń

Przyjeżdżając na przygotowania powitała nas ziewająca Zoe – cudna Boston Terrierka, która nie odstępowała Magdy na krok. W trakcie makijażu zajmowała swoje miejsce na pańciowych kolanach. Przygotowania przed ceremonią to często czas pełen napięcia i nerwowego oczekiwania, ale tu było inaczej. Tyle spokoju i dobrej energii nie spotykamy często. Nie było też klasycznego błogosławieństwa w domu ponieważ Magda chciała aby Krystian zobaczył ją dopiero przy ołtarzu. Taki first look w kościele daje możliwość zrobienia piorunującego wrażenia na narzeczonym. Błogosławieństwo, odbyło się także nietypowo, już w kościele, zaraz po tym jak Tata oddał rękę córki. Ceremonia była pełna szczerości i wzruszeń. Na koniec spadł na nich deszcz ryżu i ogrom ciepłych życzeń.

Wesele na Kamieniu

Kiedy zobaczyliśmy na instagramie jak wyglądają zaproszenia Madzi i Krystiana wiedzieliśmy, że dodatki będą zapierały dech, ale to co zobaczyliśmy na żywo zaskoczyło nawet nas. Idealnie udekorowane stoły, przepiękne winietki i menu, tablica gości, księga z instaxem, kwiaty, oświetlenie, ścianka kwiatowa, zadbali na prawdę o każdy szczegół. Goście byli pod ogromnym wrażeniem, a zaraz po pierwszym tańcu zawładnęli parkietem.

fotografia slubna wielunfotografia slubna wielunfotografia slubna wielunfotografia slubna wielunfotografia slubna wielunfotografia slubna wielunfotografia slubna wielunfotografia slubna wielunfotografia slubna wielunfotografia slubna wielunzdjecia slubne wielunzdjecia slubne wielunzdjecia slubne wielunzdjecia slubne wielunzdjecia slubne wielunzdjecia slubne wielunzdjecia slubne wielunzdjecia slubne wielunzdjecia slubne wielunfotografia slubna praszkafotografia slubna praszkafotografia slubna praszkafotografia slubna praszkafotografia slubna praszkafotografia slubna praszkafotografia slubna praszkafotografia slubna praszkafotografia slubna praszkafotografia slubna praszkazdjecia slubne praszkazdjecia slubne praszkazdjecia slubne praszkazdjecia slubne praszkazdjecia slubne praszkazdjecia slubne praszkafotograf na slub wielunfotograf na slub wielunfotograf na slub wielunfotograf na slub wielunfotograf na slub wielunfotograf na slub wielunfotograf na slub wielunfotograf na slub wielunfotograf na slub wielunfotograf na slub praszkafotograf na slub praszkafotograf na slub praszkafotograf na slub praszkafotograf na slub praszkafotograf na slub praszkafotograf na slub praszkafotograf na slub praszkaslub w praszceslub w praszceslub w praszceslub w praszceslub w praszceslub w praszceslub w praszceslub w praszceslub w praszceslub w praszcefotografia slubna w wieluniufotografia slubna w wieluniufotografia slubna w wieluniufotografia slubna w wieluniufotografia slubna w wieluniuwesele w borkachwesele w borkachwesele w borkachwesele w borkachwesele w borkachfotograf na wesele wielunfotograf na wesele wielunfotograf na wesele wielunfotograf na wesele wielunfotograf na wesele wielunfotograf na wesele wielunfotograf na wesele wielunfotograf na wesele wielunfotograf na wesele wielunfotograf na wesele wielunfotograf na wesele olesnofotograf na wesele olesnofotograf na wesele olesnofotograf na wesele olesnofotograf na wesele olesnofotograf na wesele olesnofotograf na wesele olesnofotograf na wesele olesnozdjecia slubne olesnozdjecia slubne olesnozdjecia slubne olesnozdjecia slubne olesnofotograf na wesele olesnozdjecia slubne olesnozdjecia slubne olesnozdjecia slubne olesnozdjecia slubne olesnozdjecia slubne olesnozdjecia slubne olesnozdjecia slubne olesnozdjecia slubne olesnozdjecia slubne olesnozdjecia slubne olesnozdjecia slubne olesno

0 ilość komentarzy
Dodaj komentarz

Nie dodałeś/łaś wcześniej komentarza Wypełnij pola *

  Fotodziwaki.pl
  fotodziwaki facebookfotodziwaki facebook
  fotodziwaki instagramfotodziwaki instagram
  fotodziwaki pinterestfotodziwaki pinterest
  fotodziwaki twitterfotodziwaki twitter

  Korzystamy z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
  O polityce prywatności i ciasteczkach przeczytasz - TUTAJ