xME
NU
jadwisia sheep

Fotografia ślubna Mysłowice – Ania i Dawid

Wiosenny ślub

Maj. Wszystko kwitnie. Choć wiosna nie rozpieszcza, bo to pierwsza i jedyna ładna sobota w maju. Jest pięknie, idealnie. Pachnie bzem i jabłonią.
Pamiętacie jak leciała Małgośka, Maryli Rodowicz. Też był maj i pachniało bzem. Tylko, że historia Ani i Dawida zakończyła się jednak przed ołtarzem i żyli długo i szczęsliwie.
Wchodzimy na przygotowania, a od progu witają nas serdecznie wszyscy. Nawet w domu pachnie bzem. Ania kończy robić się na bóstwo. Choć jak na nią spojrzeć to makijaż i fryzura są tylko skromnym dodatkiem. Zachwycać jej urodą możemy się bez końca. Oboje śmiało mogliby się znaleźć na okładce topowego magazynu mody i to nie tylko ślubnej.

Przysięga kościelna inaczej

Ania i Dawid w dzień swojego ślubu włożyli mnóstwo pracy i energii i to widać na każdym kroku. Dopracowali każdy detal. Na tym, jakby nie było, polega spełnianie marzeń. A dzień ślubu jest przecież spełnieniem marzeń każdej pary. To nie tylko wybór dodatków, ale także towarzystwa, oprawy i miejsc. Ceremonia ślubna odbyła się w Brzęczkowickim kościele. Nie mieliśmy okazji wcześniej tam fotografować, a kościół jest przepiękny. Perełka na mapie województwa. Oprócz kościoła zaskoczył nas również ksiądz. Już przed samą ceremonią okazał się przemiłym człowiekiem, a przed samą przysięgą zaprosił wszystkich najbliższych aby zgromadzili się wokół Ani i Dawida. I tak w otoczeniu rodziny i przyjaciół przysięgali sobie miłość. To była jedna z najpiękniejszych przysięg jakie widzieliśmy w życiu.

Fotografia ślubna Mysłowice

Kawiarnia na kopcu to właśnie tu odbyło się wesele. Kiedy słyszymy kawiarnia na myśl przychodzą nam kameralne knajpki rodem z Krakowskiego Kazimierza. Ale ta jest ich zupełnym przeciwieństwem. Jak na kawiarnię to przestrzeń jest wprost imponująca.
O oprawę muzyczną i atrakcje dla gości zadbał Dj Łukasz Gaszka. Z Łukaszem znamy się już trochę czasu i wiedzieliśmy, że Ania i Dawid nie pożałują swojego wyboru. Goście dali się ponieść świetnej atmosferze i czas błyskawicznie dobiegł do oczepin. I tu na chwilę się zatrzymamy.

Oczepiny inaczej

Bo wygląda na to, że Łukasz był pierwszym, który zrobił je właśnie w taki sposób. Dostało nam się za opublikowanie tego zdjęcia z oczepin od niego. Bo chciał być wyjątkowy, a teraz już wszyscy to robią. Nie ma rady, to co dobre powtarzają wszyscy, a wstążki z bukietem na oczepiny to temat wart powtórzenia. Również dla gości świetna atrakcja, bo większości znudziło się już oglądanie jak pan młody przedziera się przez zawzięte panny, a pani młoda z trudem forsuje mur z kawalerów.
A teraz już czas na zdjęcia…

fotografia slubna myslowicefotografia slubna myslowicefotografia slubna myslowicefotografia slubna myslowicefotografia slubna myslowicefotografia slubna myslowicefotografia slubna myslowicefotografia slubna myslowicefotografia slubna myslowicefotografia slubna myslowicezdjecia slubne myslowicezdjecia slubne myslowicezdjecia slubne myslowicezdjecia slubne myslowicezdjecia slubne myslowicezdjecia slubne myslowicezdjecia slubne myslowicezdjecia slubne myslowiceslub w brzeczkowicachslub w brzeczkowicachslub w brzeczkowicachslub w brzeczkowicachslub w brzeczkowicachslub w brzeczkowicachslub w brzeczkowicachslub w brzeczkowicachslub w brzeczkowicachslub w brzeczkowicachfotograf myslowicefotograf myslowicefotograf myslowicefotograf myslowicefotograf myslowicefotograf myslowicefotograf myslowicefotograf myslowicefotograf myslowicefotograf myslowicefotografia slubna slaskfotografia slubna slaskfotografia slubna slaskfotografia slubna slaskfotografia slubna slaskfotografia slubna slaskfotografia slubna slaskfotografia slubna slaskfotografia slubna slaskfotografia slubna slaskwesele na kopcu imielinwesele na kopcu imielinwesele na kopcu imielinwesele na kopcu imielinwesele na kopcu imielinwesele na kopcu imielinwesele na kopcu imielinwesele na kopcu imielinwesele na kopcu imielinwesele na kopcu imielinzdjecia slubne slaskzdjecia slubne slaskzdjecia slubne slaskzdjecia slubne slaskzdjecia slubne slaskzdjecia slubne slaskzdjecia slubne slaskzdjecia slubne slaskzdjecia slubne slaskzdjecia slubne slaskzdjecia slubne slaskzdjecia slubne slaskzdjecia slubne slaskzdjecia slubne slaskzdjecia slubne slask

0 ilość komentarzy
Dodaj komentarz

Nie dodałeś/łaś wcześniej komentarza Wypełnij pola *

  Fotodziwaki.pl
  fotodziwaki facebookfotodziwaki facebook
  fotodziwaki instagramfotodziwaki instagram
  fotodziwaki pinterestfotodziwaki pinterest
  fotodziwaki twitterfotodziwaki twitter

  Korzystamy z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
  O polityce prywatności i ciasteczkach przeczytasz - TUTAJ