xME
NU
jadwisia sheep

Wesele w Dworku nad Rozlewiskiem – Natalia i Michał

Wesele w Dworku nad Rozlewiskiem – Natalia i Michał

Nie chcemy Was zanudzać pisaniem o pogodzie, ale nie sposób nie wspomnieć o tym, że upał chyba naprawdę bardzo nas polubił. Ba! On się do nas mocno przywiązał.
Mamy niebywałe “szczęście” do fotografowania, kiedy żar leje się z nieba. Tak też – znów! – było w dniu ślubu Natalii i Michała. Gorąca aura i równie gorąca atmosfera na weselu – w sumie można powiedzieć, że wszystko do siebie pasowało. Przygotowania i wesele odbyły się w Dworku nad Rozlewiskiem. Trzeba przyznać, że w temacie lokalizacji właściciele naprawdę się popisali. Sąsiedztwo lasów, jezior i Pustyni Błędowskiej robi wrażenie. Cisza, spokój, wszechobecna zieleń, z dala od wielkomiejskiego zgiełku – kto by pomyślał, że nadal byliśmy na Śląsku… – a jednak. Klimat chyba bardzo udzielił się Natalii i Michałowi. Tylko spójrzcie, jaki spokój mieli na twarzach zanim ruszyli do kościoła. Ceremonia odbyła się w naszej ulubionej parafii św. Jana Kantego w Jaworznie – Niedzieliskach. Najlepsi księża w mieście. Te mury chyba są za małe, żeby pomieścić ogrom serca jaki mają. Polecamy każdemu, bo na ślubie łezka kręciła się w oku, ale niekoniecznie jedyne ze wzruszenia :).

Motyw przewodni – kolor miętowy

Po wszystkim jak już wspomnieliśmy, ruszyliśmy prosto na wesele do dworku. Teraz słów kilka o punkcie programu, a mianowicie – wszechobecnym miętowym kolorze. Bo i miętowe były kokardy w kościele, miętowe buty Natalii, miętowa sukienka dziewczynki podającej obrączki, miętowa szarfa na wiązance ślubnej, miętowe kokardy na krzesłach, miętowe serwetki na stołach i nawet rower, który stał przed salą był…(zaskoczenie) – miętowy. Czy przez to Natalia i Michał chcieli pokazać, że czują do siebie miętę? Hmmm… tak czy inaczej trzeba przyznać, że zachowali konsekwencję i wyszło im to super. Dworkowe wnętrza i pięknie nakryte stoły (oczywiście z miętowymi akcentami) sprzyjały biesiadowaniu, ale Natalia i Michał nie pozwolili długo za nimi usiedzieć. Imprezę otwarli widowiskowo pierwszym tańcem, gdzie Natalia fruwała pod sufitem, więc goście musieli nadążyć i nie zostać w tyle. Machina ruszyła a team Fire Music – to te wariaty w żółtych szelkach – dokładali tylko pieca. Szaleństwo bije im z oczu i takie właśnie było wesele. Sami zobaczcie te dzikie pląsy…i tak do rana!

fotograf na slub kluczefotograf na slub kluczefotograf na slub kluczefotograf na slub kluczefotograf na slub kluczedworek nad rozlewiskiem slubdworek nad rozlewiskiem slubdworek nad rozlewiskiem slubdworek nad rozlewiskiem slubdworek nad rozlewiskiem slubdworek nad rozlewiskiem slubdworek nad rozlewiskiem slubdworek nad rozlewiskiem slubdworek nad rozlewiskiem slubdworek nad rozlewiskiem slubfotograf na wesele kluczefotograf na wesele kluczefotograf na wesele kluczefotograf na wesele kluczefotograf na wesele kluczefotograf na wesele kluczefotograf na wesele kluczefotograf na wesele kluczefotograf na wesele kluczefotograf na wesele kluczefotografia slubna jaworznofotografia slubna jaworznofotografia slubna jaworznofotografia slubna jaworznofotografia slubna jaworznofotografia slubna jaworznofotografia slubna jaworznofotografia slubna jaworznofotografia slubna jaworznofotografia slubna jaworznoslub na niedzieliskachslub na niedzieliskachslub na niedzieliskachslub na niedzieliskachslub na niedzieliskachzdjecia slubne jaworznozdjecia slubne jaworznozdjecia slubne jaworznozdjecia slubne jaworznozdjecia slubne jaworznoslub na niedzieliskachslub na niedzieliskachslub na niedzieliskachslub na niedzieliskachwesele w dworku nad rozlewiskiem w kluczachwesele w dworku nad rozlewiskiem w kluczachwesele w dworku nad rozlewiskiem w kluczachwesele w dworku nad rozlewiskiem w kluczachwesele w dworku nad rozlewiskiem w kluczachwesele w dworku nad rozlewiskiem w kluczachwesele w dworku nad rozlewiskiem w kluczachwesele w dworku nad rozlewiskiem w kluczachwesele w dworku nad rozlewiskiem w kluczachwesele w dworku nad rozlewiskiem w kluczachfotograf na slub jaworznofotograf na slub jaworznofotograf na slub jaworznofotograf na slub jaworznozdjecia slubne jaworznofotograf na slub jaworznofotograf na slub jaworznofotograf na slub jaworznofotograf na slub jaworznofotograf na slub jaworznofotograf na slub jaworznozdjecia slubne jaworznozdjecia slubne jaworznozdjecia slubne jaworznozdjecia slubne jaworznozdjecia slubne jaworznozdjecia slubne jaworznozdjecia slubne jaworznozdjecia slubne jaworznozdjecia slubne jaworznogdzie wesele w kluczachgdzie wesele w kluczachgdzie wesele w kluczachgdzie wesele w kluczachgdzie wesele w kluczachgdzie wesele w kluczachgdzie wesele w kluczachgdzie wesele w kluczachgdzie wesele w kluczachgdzie wesele w kluczachgdzie wesele na slaskugdzie wesele na slaskugdzie wesele na slaskugdzie wesele na slaskugdzie wesele na slaskugdzie wesele na slaskugdzie wesele na slaskugdzie wesele na slaskugdzie wesele na slaskugdzie wesele na slaskufotograf wesele slaskfotograf wesele slaskfotograf wesele slask

0 ilość komentarzy
Dodaj komentarz

Nie dodałeś/łaś wcześniej komentarza Wypełnij pola *

  Fotodziwaki.pl
  fotodziwaki facebookfotodziwaki facebook
  fotodziwaki instagramfotodziwaki instagram
  fotodziwaki pinterestfotodziwaki pinterest
  fotodziwaki twitterfotodziwaki twitter

  Korzystamy z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
  O polityce prywatności i ciasteczkach przeczytasz - TUTAJ