xME
NU
jadwisia sheep

Backstage 2016 part1

Dziwaki od kuchni.
Część reportażowa.
2016 to był absolutnie szalony rok.
Czyli jak puszczymy w krzakach, pod filarami i w innych kątach i jak asymilujemy się z gośćmi.
Są rozwiane włosy po wystawaniu przez szybę samochodu, bieganie w szpilkach po lesie, selfie w feldze i balonie, z resztą nie będziemy Wam odbierać zabawy, zobaczcie sami.
W rękach jeszcze Canony bo 2016 był ostatnim rokiem z czerwonym paskiem.
Spotkaliśmy sporo nowych twarzy z branży, ale było też kilka starych znajomych.
Lubimy te wspominki od kuchni, często na tych zdjęciach możemy znaleźć początki wspaniałych przyjaźni. Bo mimo że fotografia to nasza praca to dzięki niej poznajemy wspaniałych ludzi. Nie tylko wśród naszych par ale także wśród filmowców, florystów czy dj-ów.

Niebawem jeszcze druga odsłona – plenerowa, a potem już bieżące zdjęcia zza dziurki od klucza rocznik 2017

dziwaki od kuchnidziwaki od kuchnidziwaki od kuchnidziwaki od kuchnidziwaki od kuchnidziwaki od kuchnidziwaki od kuchnidziwaki od kuchnidziwaki od kuchnidziwaki od kuchnipraca fotografa od kuchnipraca fotografa od kuchnipraca fotografa od kuchnipraca fotografa od kuchnipraca fotografa od kuchnipraca fotografa od kuchnipraca fotografa od kuchnipraca fotografa od kuchnipraca fotografa od kuchnipraca fotografa od kuchnibackstage 2016backstage 2016backstage 2016backstage 2016backstage 2016backstage 2016backstage 2016backstage 2016backstage 2016backstage 2016praca fotografa od kuchnipraca fotografa od kuchnipraca fotografa od kuchnipraca fotografa od kuchnipraca fotografa od kuchnipraca fotografa od kuchnipraca fotografa od kuchnipraca fotografa od kuchnipraca fotografa od kuchnipraca fotografa od kuchnibackstage 2016backstage 2016

2 ilość komentarzy
Dodaj komentarz

Nie dodałeś/łaś wcześniej komentarza Wypełnij pola *

Fotodziwaki.pl
fotodziwaki facebookfotodziwaki facebook
fotodziwaki instagramfotodziwaki instagram
fotodziwaki pinterestfotodziwaki pinterest
fotodziwaki twitterfotodziwaki twitter

Korzystamy z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
O polityce prywatności i ciasteczkach przeczytasz - TUTAJ